EL KITABI

Toowoomba, Pondicherry veya Rekchinghausen Rotary kulüplerinin ne zaman toplantılarını nasıl bulursunuz? Sadece R.l.'ın el kitabını açınız. Yaklaşık 750 sayfalık bu yıllık yayın, Rotaryenler ve Rotary kulüpleri hakkında güncel bilgi ile doludur.

27.000'den fazla kulübün toplantı günü, saati ve yeri burada sıralanmıştır. Danimarka'daki Aabenraa Kulübünden Hollanda'daki Zwolle Kulübüne kadar her kulüp başkan ve sekreterinin isim ve adresleni ile kulüp üyesi sayılar ve berat tarihleri resmi el kitabında yer alır.

Resmi el kitabı aynı zamanda 500'den fazla Rotary bölgesi ile bütün Rotary komiteleninin teşekkül tarzı ve amaçları hakkında çok geniş bilgiyi kapsar. Şu andaki ve geçmiş bütün Rl yönetim Kurulu üyelerinin isim ve adresleni de buna dahildir. Geçmişteki bütün R.l. Başkanlarının ve temalarının bir listesi de vardır. Dünyadaki otehlere ilişkin mükemmel bir rehber ilave bir bölümdür. Resmi el kitabı, 9 USD karşılığında R.l.'ın Evanston'daki (Hhinois) dünya karargahından elde edilebilir. El kitabı, seyahatiniz sırasında Rotary temasları yapmak için mükemmel bir rehberdir.

Unutmadan söyleyelim: Toowoomba Rotary Kulübü her Pazartesi saat 6.00'da, Pondicherry her Çarşamba saat 7.45'te ve Reckhinghausen Kulübü ise her Pazartesi saat 1.00'de toplanır. Bilmek güzel şey!

Sonraki Toplantı

Yer:
HOLIDAY INN OTEL
Tarih:
25.Nis.2019 20:00
Adres:
İşçi Blokları Mahallesi 1484 Sokak, No:3, Pk:06330, Çankaya /ANKARA