ART ANKARA Sanat Fuarı Müzayedesi 1 Ekim 2017, Ankara

Engelsiz yaşama destek olmak için ressam sanatçılar ile işbirliği yapıyoruz. Resim sanatçılarının ve RC galerinin Rotary'e destekleri ile gelir elde ediyoruz.

15-18 Mart 2017 tarihlerinde ArtAnkara fuarına Ankara bahçelievler Rotary Kulübü olarak katıldık. Rotary olarak 30 yıldır sürdürdüğümüz Dünya’nın en büyük sivil toplum kuruluşu projesi olan Çocuk Felcine Son (End Polio Now) yararına başlattığımız projemizi bu yıl da engelsiz yaşam ve eğitime destek vermek hedefi ile sürdürdük. Engellilere akülü araba alacağız.

60’a yakın sanatçı ve koleksiyoner bize birbirinden kıymetli eserlerini bağışladı. Bu eserler yıl içinde RC Müzayedelerde aralıkllarla  satışa sunulacak. Elde edilen tüm gelir Ankara Bahçelievler Rotary Kulübü, Rotaract Kulübü ve Interact Kulübü adına engelsiz yaşam aktarılacak ve bu sayede engellilere destek olacağız. Bu güzel hedeflerle 1 Ekim 2017, Pazar günü RC Galeri de Loft İncek'de AVM'de 1. müzayedemize katıldık, GDB Necil Büyükpamukçu, GDB Emre Öztürk ve Gülce, kulübümüzün gelecek dönem başkanı Murat Doğru ve değerli eşi Nursun'nun aileleri ile birlikte destekleri ile sonucunun oldukça verimli olduğu bir müzayede yaşadık. Müzayedemizin tüm gelirinin engelsiz yaşam ve eğitim desteği projelerimize kaynak olmasını planlıyoruz. Tüm Rotary ailemize destekleri için teşekkür ederiz.